Korduma kippuvad küsimused

Millest alustada?
Esiteks peaksid teadma, et sul pole kuhugi kiiret. Sul on registreerimise hetkest 24 tundi kaitset rünnete vastu. Üks parimaid strateegiaid on esimeste käikude eest panga heaks tööd teha, et ruttu stardiraha saada. Raha on vaja narkotööstusse, millega omakorda rohkem raha teha. Oma esimesed punktid on mõistlik rahaks vahetada. Olenevalt mängu seisust võid sedasi kiiresti rikkaks saada.

Mis mõte on bussijaamal?
Osad asutused on erinevates paikades. Turul olevate kaupade hinnad võivad erineda teistest linnadest.

Millest sõltub skoori suurus?
Skoori mõjutavatest teguritest saab kõige paremini aimu Skoori arvutamise lehelt.

Milleks on maa-ala?
Maa-alaga saad raha teenida, seda odavalt ostes ja kallilt müües. Mida suurem skoor, seda rohkem on võimalik teenida - 1 ruutmeetri ostmiseks on vaja 10 000 skoori.

Milleks on elamu?
Elamu on vajalik suurema koguse Spice korraga tegemisel. Samuti annab see hulgaliselt skoori.

Milleks on töö?
Tööl käid, et raha teenida. Parema töökoha saamiseks tuleb end koolitada. Parem töökoht võimaldab ka hoida rohkem raha pangas.

Milleks on vaja gängi?
Gängi abiga saab suurendada oma ründe- ja kaitsevõimet. Ühtlasi aitab see ka raha paremini koguda ja hoida kuna rünnakuid tuleb vähem. Samas on enamasti gängi juhtkond kehtestanud reeglid, mille täitmata jätmisel võid lihtsasti gängist välja visatud saada.

Kas ma saaksin moderaatoriks või administraatoriks?
Ei. Moderaatoreid valitakse mõni päev peale maailma alustamist mängu foorumi kaudu. Maha magajad peavad järgmisi valimisi ootama.

Milleks üldse moderaatorid on?
Moderaatoril on õigus jutukat korras hoida, sh anda korduvalt rikkujatele jutukakeelde. Tegevus kajastub jutuka logis. Moderaatorid hoiavad korda ka foorumis.

Miks ma ei saa samast kohast mitut kontot teha?
Reegel "ühelt IP aadressilt üks kasutaja" aitab kahe probleemi vastu. Esiteks takistab see robotitel paljude kontode loomist. Ning teiseks takistab see varikontode loomist. Kui su vend, õde, sõber või muu tuttav soovib ka kontot siis ainuke valik on konto registreerida kusagil mujal. Samalt aadressilt võivad mitu inimest mängida.

Appi, ma sain tüssata!
Mängijate omavahelised kokkulepped või veel hullem - mänguvälised kokkulepped - on mängu juhtkonnale raskesti lahendatavad ja enamasti jäävad meie tähelepanuta. Turvaliseimad diilid on alati Teenuste lehel.

Mida punktidega teha saab?
Punktidega saab osta paketi. Punkte on võimalik teisendada rahaks ja käikudeks punktide lehel.

Kuidas ma punkte saan?
Punktide saamiseks on erinevaid võimalusi. Esiteks võib neid tellida, teiseks saad 5 punkti iga mängu kutsumise eest, kolmandaks saad punkte mängust leitud vigade teatamise eest.

Tahan konto kustutada.
Kontosid ei kustutata. Su kontoga on seotud väga palju asju mängus ning nende kõigi välja juurimine oleks üsna ajakulukas. Kui soovid enda konto blokeerida siis saada vastava sisuga kiri aadressile info@systeem.ee

Ma ei taha emaili saada kui keegi on mulle mängus kirja saatnud.
Postkontorist eemalda vastav linnuke (linnukese järel "Soovin emaili teel teavitusi uutest kirjadest.") ja oota teadet "Tellimus tühistatud". Kirjade uuesti tellimiseks tee linnuke samasse kasti ja oota teadet "Tellitud".

Kutsusin sõbra mängima, miks ma selle eest punkte pole saanud?
Kõik kutsumised vaadetakse käsitsi läbi vähemalt 24h peale kutsumist. Kui kutsutud kasutaja on päris mängija, siis saab punktid kätte. See süsteem on jõus, sest enne seda vorbiti massiliselt varikontosid punktide saamiseks.

© 2024 Enternum Solutions OÜ - Uuendused - Reeglid - info@systeem.ee
www.systeem.ee